31 грудня 2024 р. о 17:56 
За кілька годин настане Новий рік. Для Скарбниці Національного музею історії України 2024 рік був насичений подіями й новими викликами.
Гадаємо, ми впоралися. У стінах музею за підтримки Міністерство культури та стратегічних комунікацій України, Благодійного фонду BGV BGV Charity Fund та @Інститут публічних комунікацій/Institute of Public Communications відкрився знаковий для України виставковий проєкт «Скарби Криму. Повернення», що засвідчив перемогу в боротьбі за культурну спадщину України. Ще одним проєктом з глибокими сенсами, що спонукає замислитись над нашою ідентичністю, стала виставка «Українська одіссея. Офорти Володимира Бахтова до поеми Ліни Костенко».
Рік був щедрий і на успішні видавничі проєкти музею. Ми видали каталог «СПАДЩИНА. MİRAS. THE HERITAGE» (спільно з кримськотатарською АЛЄМ, громадська організація у рамках проєкту «Сенси, що об’єднують», який реалізовано за підтримки Швейцарії), каталог виставки «Скарби Криму. Повернення» та ошатний альбом «60 шедеврів Скарбниці Національного музею історії України», обидва видання за підтримки наших друзів з БФ «Меценатська фундація OLOS».
Цього року за підтримки ALIPH Foundation оновлено систему сигналізації, пожежогасіння та виготовлено проєктну документацію для аварійного ремонту даху музею.
Дякуємо Національному музею Литви Lietuvos nacionalinis muziejus і персонально генеральній директорці Рута Качкуте за допомогу в забезпеченні реставраційними матеріалами, стажування реставраторів Скарбниці та спільний із Національний музей історії України виставковий проєкт «Русь. Походження».
Також Скарбниця разом із Національний заповідник Києво-Печерська лавра та іншими музеями на його території бере участь у важливому проєкті «Духовне відновлення культурою», спрямованому на психологічну реабілітацію військових через заглиблення в історію та культуру України. Ми пишаємось бути причетними до цього почесного проєкту.
Дякуємо всім нашим друзям і меценатам за потужну підтримку музею!
Ми отримали багато теплих відгуків про наші виставкові проєкти від наших відвідувачів і сподіваємось, що нові виставки, екскурсії та інші музейні активності, які ми запланували на рік прийдешній, також будуть для вас цікавими й надихаючими.
До зустрічі у 2025 році у Скарбниці Національного музею історії України!


