4 червня НЕДІЛЯ О 12:30 – 16:30
День дітей у Скарбниці Музею історії України

 

31 травня

Скарбниця Національного музею історії України створив(-ла) подію.

На честь Дня захисту дітей у неділю 4 червня запрошуємо на особливий Дитячий день у Скарбниці!🎉

🏃12:30 на інтерактивній екскурсії “Чи боїшся ти темряви?” учасники познайомляться з міфами та віруваннями давніх народів про потойбіччя, подолавши шлях, яким прямували найвидатніші герої греків та скіфів.

Простим цей шлях не буде, бо для того, аби повернутися у свій світ, доведеться подолати численні випробування. То хто не злякається кинути виклик темряві?

🏃14:00 під час квесту “Краса, що єднає і перемагає” пропонуємо ознайомитися з традиційною культурою кримських татар, з’ясувати, що спільного вона має з культурою українською, дізнатися, що означають символи традиційного кримськотатарського орнаменту і, використовуючи їх, створити власну листівку-побажання.

🏃15:30 на інтерактивній екскурсії “Terra Cosaccorum” учасники дізнаються, як була влаштована козацька держава та яким мав бути її ідеальний правитель, створять власний герб, візьмуть участь в гетьманській раді, навчаться танцювати гайдуцький танець та опанують ще декілька корисних для справжніх козаків навичок.

👶Програма розрахована на дітей віком 8–12 років.

❗️Вартість усієї програми або двох заходів з трьох становить 250 грн.

За бажанням можна відвідати лише один із запропонованих заходів. У цьому випадку вартість участі становить 150 грн.

🏛вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської лаври), Скарбниця Національного музею історії України. Вхід до Лаври через головну браму.

❗️Для участі потрібно попередньо зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96.