Золото, срібло, коштовне каміння – найкрасивіші матеріали, які дарує земля. Тому саме з них від давніх часів і до сьогодення ювеліри у різних куточках світу створюють витончені прикраси, що не лише тішать око власника, а й вказують на його статус.
Дуже часто дорогі прикраси зберігають у скриньках-скарбничках. А уявляєте, який вигляд має «скринька», де зберігають скарби, які належать нашій державі?
Отож Скарбниця Національного музею історії України запрошує маленьких дослідників розібратися у тому, що таке ювелірне мистецтво. На нашій інтерактивній екскурсії ми покажемо вишукані вироби, які виготовляли майстри-ювеліри різних народів та епох.
Юні відвідувачі зможуть переконатися у тому, що яскравий блиск золотих скіфських прикрас заворожує, від мерехтливого сяйва коштовних каменів на ювелірних прикрасах сарматів, готів та гунів неможливо відвести погляд, а від краси ажурної кримськотатарської філіграні перехоплює подих.
Інтерактивний захід розрахований на дітей віком від 6 до 10 років.
Початок у неділю, 3 листопада, о 13:00 за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”), Скарбниця Національного музею історії України. Вхід до заповідника через головну браму.
Для участі потрібно попередньо зареєструватися за телефоном (044) 280-13-96. ____________________________________________ Вартість участі – 200 грн.