26 липня о 16:13
Скарбниця Національного музею історії України продовжує роботу над книгою про золоту скіфську пектораль.
Попри те, що пектораль вивчають уже понад 50 років, досі не існувало добре ілюстрованого видання про неї. Книга «Таємничий світ пекторалі» має на меті заповнити цю прогалину.Альбом міститиме світлини пекторалі крупними планами у високій роздільній здатності. Таких зображень буде близько 80, тож ви повною мірою зможете насолодитись майстерністю давніх ювелірів і роздивитись найдрібніші деталі цього шедевру скіфо-античного мистецтва. Також у книзі подається аналіз сюжетів пекторалі та міркування щодо сенсів, закладених у її складну структуру.
Нагадаємо, «Таємничий світ пекторалі» – це 152 сторінки повноколірного, щедро ілюстрованого видання українською та англійською мовами. Книга розповідає про археолога й поета Бориса Мозолевського, який відкрив світові золоту пектораль, і про дослідження Товстої Могили. Видання містить багато ілюстрацій і схем, доповнюється переліком літератури та інформацією про міжнародні виставки, де експонувалася пектораль.
«Таємничий світ пекторалі» – двомовна книга. Вона стане чудовим подарунком для ваших друзів з-за кордону.
Запланований наклад – 1000 екземплярів. Оціночна вартість друку такого видання – 250 тисяч гривень.
Для того, щоб видання побачило світ, запрошуємо вас стати меценатами видавничого проєкту музею! Адже в цей непростий час музей не в змозі самостійно оплатити друк книги.
Пожертви можна надсилати на спеціальну банку Благодійного фонду Національного музею історії України: https://send.monobank.ua/jar/9Tg6y8m8ub
Кожен, хто надішле донат від 500 грн, отримає примірник видання!
За більші донати можна буде додатково отримати ексклюзивні сувеніри, створені за мотивами пекторалі. Це шовкові хустки та твіллі, тонкі шийні хустинки, від української художниці й фешн-дизайнерки Hélène Litorelle.
За донат понад 10 тисяч гривень можна буде отримати велику шовкову хустку з мотивами пекторалі,
від 7 тисяч – твіллі з мотивами пекторалі,
від 5 тисяч – великі білі твіллі,
від 2 тисяч – твіллі маленькі.
Щодо їх отримання напишіть нам на сторінку і надішліть скрін донату та контактні дані (ім’я, прізвище, телефон, додаткові необхідні реквізити для надсилання подарунку, якщо ви забажаєте отримати його поштою) у повідомленні на сторінку Скарбниці Національного музею історії України.