З 28 жовтня до 25 грудня 2008 р. у двох виставкових залах Музею історичних коштовностей України проходила персональна виставка київських художників – Балибердіна Володимира Івановича та Дюговської Галини Володимирівни.

Балибердін Володимир Іванович – член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України, надав на виставку більш ніж 100 своїх творів. В галузі декоративно-прикладного мистецтва працює близько 35 років.

У ретроспективному показі представлено колекцію ювелірних виробів художника. Довершеністю форм, чарівністю й вишуканістю оздоблення привертають увагу жіночі прикраси: підвіски, браслети, броші, сережки. Оригінальністю творчого задуму відрізняються предмети інтер’єрного призначення. Віртуозно оперуючи такими матеріалами як метал, кістка, перламутр, коштовне каміння, майстерно використовуючи різноманітні технологічні прийоми їх художньої обробки, автор перетворює свої роботи на справжні витвори ювелірного мистецтва.

Володимир Балибердін є учасником численних виставок, пленерів, мистецьких акцій як в Україні, так і за кордоном.

Його твори зберігаються в Музеї історичних коштовностей України, Севастопольському художньому музеї, в музеї м. Руднік (Польща) та у приватних колекціях.

Музей історичних коштовностей України виставив до експозиції 10 робіт Володимира, виготовлених ним у середині 80-х років XX ст.

Дюговська Галина Володимирівна – член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України. Надала на виставку 9 своїх робіт з художнього текстилю. Народилась у 1962 р. в Києві, де живе й працює і сьогодні. Вже понад 20 років активно та успішно створює оригінальні художні образи, використовуючи багаті можливості такого матеріалу як текстиль. За плечима художниці понад 30 виставок, серед яких, зокрема, І та ІІ Всеукраїнські триєнале з художнього текстилю. Брала участь у міжнародних пленерах і мистецьких акціях. На І-му Всеукраїнському триєнале отримала диплом  в номінації „Кращий твір об’ємного текстилю”.

Ії художня мова проста та лаконічна – птахи, риби, квіти, жіночі постаті. Автор часто звертається до народної символіки – кола, ромба, хреста. Колір – або яскраво червоний, або натуральний льон. Об’єм створюється за допомогою металу чи дерева.  Все просто та зрозуміло. Образам притаманна цілісність та гармонічність, вони вражають легкістю і вишуканістю.

Твори Галини Дюговської зберігаються у Севастопольському художньому музеї, в музеї м. Руднік (Польща), Музеї бурштину в м. Києві, а також у приватних колекціях.