Цієї суботи, 13-го квітня, у Скарбниці Національного музею історії України вже традиційно відбудеться День неспішного мистецтва (Slow Art Day).

Зазвичай, відвідуючи музеї, ми не надто заглиблюємося у вивчення кожного експонату. А проте багато з них мають безліч особливостей, про які знають лише науковці. Тож суть акції полягає у тому, аби детально розглянути декілька обраних експонатів, зосередитися на деталях, на які зазвичай не звертають увагу відвідувачі.

І цього року таких експонатів буде три, по одному з кожної нинішньої виставки. Впродовж екскурсії ви доторкнетеся до: античного мистецтва (“Збережено в Україні”), мистецтва корінного народу України киримли (“Miras. Спадщина”) та історії Гетьманщини (“Європейська Україна. Доба Мазепи”).

Запрошуємо дослідити обрані експонати разом з нашими спеціалістами.

👉Тож чекаємо вас цієї суботи о 14:00 задля мандрівки у світ прихованих сенсів старовинних артефактів. 🙂

🏛Адреса Скарбниці Національного музею історії України: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської лаври). Вхід до Лаври через головну браму.

❗️Для участі потрібно попередньо зареєструватися за телефонами (044) 280 13 96 або (093) 619 70 29 (вайбер, телеграм).
________________________________________________________
Вартість участі – 150 грн, для пенсіонерів, студентів, школярів – 100 грн (без додаткової плати за вхід до музею чи до Лаври).