9 квітня НЕДІЛЯ О 17:00 – 18:00
Екскурсія-феєрія «Дума про гетьмана Мазепу»

5 квітня 1710 р. у Бендерах між гетьманом Пилипом Орликом – сподвижником Івана Мазепи, та Військом Запорозьким було укладено «Договори і постанови прав і вольностей військових». Традиційно документ називають Конституцією Пилипа Орлика і вважають вінцем козацької політико-правової думки.

З цієї нагоди запрошуємо на театралізовану екскурсію-феєрію, що відбудуться у Скарбниці 9 квітня, де ви зможете не лише більше дізнатися про гетьмана Івана Мазепу, а й відчути дух тієї епохи.

❗️Кажуть, що Київ – то місто віри та відьом, яких називають києвицями. Ще кажуть, що києвиця – відьма погана, бо вона шкоди своєму місту не робить, а якраз навпаки: захищає його від усього злого. У києвиці є ключ, який відкриває двері, через які можна потрапити не лише куди тобі треба, а й КОЛИ тобі треба.

Цієї неділі києвиця Килина помандрує у минуле, щоб розвінчати декілька історичних міфів про гетьмана Мазепу, культову особистість, навколо якої до цього часу точаться доволі гострі суперечки.

Чи справді Іван Мазепа був героєм-коханцем?

Що нового він вніс у розвиток державницької ідеї?

Чому цей улюбленець московського царя став його закляттям ворогом?

Відповісти на ці питання їй допоможуть… А втім, нехай поки залишиться таємницю, кого вона зустріне протягом своєї подорожі.

❗️Приходьте на екскурсію-феєрію «Дума про гетьмана Мазепу» 9 квітня о 17:00 й обов’язково побачите все на власні очі.

❗️Необхідно зареєструватися заздалегідь за телефоном: (044) 280-13-96

🏛Адреса музею: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Національного заповідника “Києво-Печерська Лавра”).

_________________________________________
Вартість участі – 250 грн.